MOBIDI nedir, ne işe yarar?

MOBIDI sahada çalışan ekipler için Çevrimdışı veya Çevrimiçi çalışabilen bir Mobil Veri Toplama ve Ekip Yönetim uygulamasıdır.Ses, Fotoğraf, Video ve Notların en hızlı şekilde kaydedilmesini ve paylaşılmasını sağlar.Veriler otomatik olarak ofiste birleşir. Sorgu, rapor, paylaşım ve entegrasyona hazır hale gelir.iPhone, iPad, Android telefon ve tabletler ile uyumludur.

Çevrimdışı Çalışabilir

MOBIDI ağ erişimine ihtiyaç duymadan çalışabilir. Mobil cihazınızın kapasitesi izin verdiği sürece binlerce kaydı sınırsız süre saklayabilirsiniz. MOBIDI dilerseniz çevrimiçi de çalışabilir.

Toplanacak Veriyi Siz Tanımlayın

Hangi bilgilerin toplanacağını yazılıma siz tarif edin. Hangi kullanıcı hangi verileri toplayacak siz belirlersiniz. MOBIDI ofis yazılımında şablonlar ve yenisi oluşturmanız için gereken bütün araçlar sunulacaktır.

Mobil Kullanıcılara Mesaj Gönderin

Ekip çalışması çok kolay. Mobil kullanıcılara mesaj veya veri gönderin. Mesajlar sayesinde yeni görev atamak, yönlendirmek, arıza gibi acil durumlar hakkında bilgi vermek çok kolaylaşır. Mesajlar konum, kısa yol gibi bilgileri de içerebilirler.

Harita ve Raporlar Çok Kolay

Gelen veriler ile raporlama ve paylaşım çok kolaydır. MOBIDI ile yer ve zaman bilgileri otomatik olarak kaydedilir. Bu bilgileri MOBIDI ofis ile haritada görmek, zamana ve diğer kriterlere göre süzmek ve raporlamak çok pratiktir.