KaTron Savunma Uzay ve Simülasyon Teknolojileri A.Ş. Ankara merkez ve İstanbul üretim ofisi ile birlikte, Türkiye’nin hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden biri olmanın gururunu taşımaktadır

KaTron, hedef sektörlerdeki müşterilerinin beklentilerini tam anlamıyla karşılayabilecek şekilde, en kısa süre içerisinde, mümkün olan en yüksek teknolojileri kullanarak veya oluşturarak, en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Verilen hizmetlerde, güvenilir çözümleri üretmenin karmaşıklığını ve maliyetini azaltacak, yaratıcılık ve ticari başarı hedeflerinin yakalanabilmesi sağlayacak şekilde birbiri ile entegre çalışabilecek metotlar benimsenmektedir.

Katron Simülasyon, Sanal Gerçeklik, Savunma ve Uzay Teknolojilerindeki benzersiz  deneyim ve becerilere sahip uluslararası deneyimi kanıtlanmış uzman yönetim ekibi oluşturmuştur.

Arazi veritabanı modellemesi, görsel ve askeri simülasyon sistemleri konusunda sahip olduğu yazılım geliştirme ve sistem entegrasyonu imkanları, KaTron’u kendi alanında emsalsiz kılmaktadır. KaTron, mühendislik simülasyonlarından uçuş simülatörlerine, görev eğitim simülatörlerinden sanal bakım simülatörlerine geniş bir yelpazede simülasyon çözümleri sunmaktadır. KaTron’un misyonu, sanal dünya çalışmalarıyla mükemmel gerçek çalışma performansının elde edilmesine yardımcı olacak, son teknolojiyi barındıran simülasyon ürünlerini, inşaat, otomotiv, savunma ve havacılık sektöründeki müşterilerinin hizmetine sunmaktır.

KaTron çözümleri, aklın sınırlarını zorlayan fikirlerin değerlendirilmesi, iş modellerinin rafine edilmesi veya en ekonomik şekilde pazara ürün çıkarma yöntemlerinin belirlenmesi gibi ihtiyaçlarınızın karşılanmasına yardımcı olur. KaTron’un tüm simülasyon ihtiyaçlarınızı karşılayacak tek adres olması başarı teminatınızın yarısını oluşturmaktadır. Geri kalan yarısını ise, tecrübeli yönetim kadrosu, taze fikirler, ileriye dönük iş birlikleri, giderek karmaşıklaşan ortamda iş yapabilme disiplini ve hepsinden öte güvenebileceğiz bir firma olması oluşturmaktadır.

KaTron’un misyonu, sanal dünya çalışmalarıyla mükemmel gerçek çalışma performansının elde edilmesine yardımcı olacak, son teknolojiyi barındıran simülasyon ürünlerini, inşaat, otomotiv, savunma ve havacılık sektöründeki müşterilerinin hizmetine sunmaktır. Türkiye’de simülasyon pazarında özel sektör temsilcisi olarak geçmişten bugüne birçok alanda öncülük etmiş olan  KaTron’un vizyonu, sürekli değişen ve gelişen yeni simülasyon uygulama alanları da dahil olmak üzere teknoloji odaklı simülasyon geliştirme yeteneği ile uluslararası üreticilerin tercih ettiği bir Türk  firması olmak ve bu konuda öncülük etmektir.