GEODI nedİr, ne İşe yarar?

GEODI size ait veriler üzerinde çalışan, harita destekli akıllı bir arama motorudur.Word, Excel, PDF, AutoCAD, Netcad, Veri Tabanları, e-Postalar, Web Sayfaları veya Sosyal Medya üzerinde yer alan tüm verilerinize tek noktadan ulaşmanızı sağlar.Belediye, İnşaat, Hukuk, Sanayi, Yüksek Öğretim, Mali Müşavirlik veya diğer sektörlerde bilgiye erişim, arşivleme ve yedekleme sıkıntılarını çözer.Konumsal bilgileri harita üzerinde gösterir. Yer İsimleri, Parseller, Projenizdeki Mahaller, Yol Projelerindeki Kilometreler veya tanımlayacağınız diğer büyüklükler otomatik olarak okunur.

Bireysel ve Kurumsal Kullanıma Uygun

GEODI size ait makineler veya sunucularda çalışır. Verileriniz dışarıya çıkmaz. Bilgisayarınızdan erişebileceğiniz bütün veri kaynaklarını kullanabilirsiniz. Ancak GEODI’ye sizden başka kimse erişemez. Böylece kişisel veri arşivinizi, kendi e-postalarınızı da dahil ederek belge arama sorununuza bir son verebilirsiniz.

Tek Noktadan Bütün İçeriklerinize Erişin

GEODI bütün verilere tek noktadan erişim sağlar. Klasörlerde yer alan Word, Excel, PDF, CAD dokümanları, Gmail veya diğer e-Posta sunucularda yer alan e-Postalar, Twitter hesabınızdaki Tweetler veya takip ettiklerinizin Tweetleri, veri tabanlarında yer alan bilgilerin tümüne tek noktadan ulaşırsınız.

Otomatik Bilgi Çıkarımı

Dokümanlarınızdaki Kişi İsimleri, Parsel Numaraları, TC Kimlik Numaraları, Yer İsimleri, e-Postalar, İçeriklerin Dili, Kilometreler, Telefon Numaraları, Vergi Kimlik Numaraları ve diğer pek çok bilgi otomatik olarak önceden çıkartılır.

Dokümanlarınızı Harita Üzerinde Görün

GEODI otomatik olarak çıkardığı bilgileri harita üzerinde de gösterebilir.  Geleneksel GIS ve Haritacılık yazılımlarının aksine harita kavramı GEODI için esnek bir konudur. Parsel Numaraları, Kilometreler, Kişi ve Firma isimleri gibi bilgilerin yanında parça numaralarını da harita üzerinde görebilirsiniz.