Münih’te, Dünya’nın en büyük havalimanı fuarı sayılan “18. inter airport Europe” açıldı. Dört gün süren fuara 33 ülkeden 606 firma katılırken, Türkiye’den beş firma katıldı.Ahmet İNCEL / MÜNİH

HAVALİMANI gereksinimleri konusunda Dünya’nın en büyük havalimanı fuarı sayılan “18. inter airport Europe” Münih’te açıldı. Dört gün fuara, havalimanlarında gerekli, kargo-bagaj ekipmanları, yolcu hizmet ekipmanları, uçak hizmet ekipmanları gibi yer hizmetleri ekipmanları, yazılımlar, teknik donanımlar sergilendi. İki yılda bir yapılan fuara bu yıl 33 ülkeden 600 firma katılırken, Türkiye’den beş firma katıldı. Bu yılki fuara Türkiye’den TAV Bilişim Hizmetleri A.Ş., KATRON Savunma, Uzay ve Simülasyon Teknolojileri A.Ş., TİMSAN, Denge Makina A.Ş ve Tautmann KBB Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş. katıldı.

 

 

 

 

KATRON A.Ş. Satış Direktörü Taylan Kınalı ve Satış Yöneticisi Sibel Ekşi yer hizmetleri ekipmanları eğitim simülatorları konusunda Türkiye’de lider firmalardan olduklarını söylerken “ilk kez katıldığımız bu fuarda çok iyi iş bağlantıları kurduk” dedi.

 

 

http://www.abvizyonu.com/guncel/turk-firmalari-munih-havalimani-fuarinda.html